Veškeré informace ohledně vrácení zboží jsou popsané na této stránce. (dále také část 6. Reklamace a část 8. Odstoupení od smlouvy a vrácení peněz v OP)

Pro urychlení řešení reklamace Vám doporučujeme nás neprodleně kontaktovat na info@postazadaco.cz.

Velice nás mrzí že máte problémy s Vaším produktem. Prosíme Vás, přečtěte si pozorně následující informace.

Postup řešení je následující:

Zašlete nám prosím pro urychlení řešení Vašeho problému na info@postazadaco.cz potvrzení o zaplacení objednávky, dále fotografie dokumentující vadu/jinou barvu/jinou velikost, neodpovídající rozměry, atd., ze kterých bude patrné, že věc neodpovídá popisu v e-shopu, a specifikaci Vaší žádosti o reklamaci.

Reklamace vyřizujeme ve většině případů zasláním nového zboží či výměnou velikosti nebo samotného produktu. O odeslání nového zboží Vás budeme informovat e-mailem. Je třeba však počítat se stejnou dodací lhůtou jako při vytvoření nové objednávky. Dodací lhůta je uvedena u každého produktu.

Neposílejte nám zboží dříve, než nás kontaktujete na uvedeném e-mailu a než se domluvíme na postupu řešení Vašeho případu, protože většinou zaslání zboží zpět nepožadujeme. Pokud bychom vyžadovali zaslání produktu zpět, pak Vás o tom budeme informovat v rámci řešení Vašeho případu e-mailem.

V případě, že reklamované zboží nebude možné opravit či nahradit novým produktem, pak Vám můžeme nabídnout jiný produkt podobného charakteru. V případě, že s náhradou za podobný produkt nebudete souhlasit, pak vracíme peníze zpět na Vámi uvedený účet v rámci řešeného případu.

Přijetím Vašeho podnětu počíná běžet zákonná lhůta 30 dní na vyřízení.

Odkaz na zdroj na webu České obchodní inspekce: https://www.coi.cz/faq/1-jaka-je-lhuta-k-vyrizeni-reklamace-a-od-kdy-se-pocita/

Vrácení peněz

V případě, že u Vašeho případu bude domluveno navrácení peněz, pak Vás požádáme o sdělení čísla bankovního účtu a zadáme pokyn k navrácení platby. Tento proces od obdržení potřebných údajů trvá většinou nejdéle 5 pracovních dní. Peníze obdržíte z firemního účtu 2501822001/2010 (Fio banka a.s.).