DOPRAVA

Doprava a doba dodání

 • Doba dodání je uvedena u každého produktu. Uváděné dny dodání jsou počítány vždy ode dne uhrazení objednávky. Dle měření z prosince 2022 je 99 % zásilek je doručeno do 14 dnů. Maximální doba dodání pak činí 30 kalendářních dní od odeslání zásilky. Pokud zásilka není doručena v této lhůtě, pak nás kontaktujte ohledně reklamace, zboží Vám pošleme okamžitě znovu nebo vrátíme peníze.
 • Zboží je zasíláno od dodavatelů z různých zemí světa.
 • Zásilka je doručena (uložena k vyzvednutí) zákazníkovi Českou poštou.
 • V případě poškození obalu trvejte na překontrolování obsahu zásilky s pracovníkem České pošty a sepište protokol.
 • V případě ztráty zásilky při přepravě většinou zasíláme na své náklady zákazníkovi zboží nové, v tomto případě je potřeba počítat s novou dodací lhůtou 30 dnů.

PLATBA

Bankovním převodem

Jak uhradit objednávku při platbě předem

 1. Po přijetí objednávky vám zašleme potvrzovací e-mail se shrnutím objednaného zboží, ve kterém si můžete zkontrolovat vaše doručovací údaje. V tomto e-mailu také naleznete pokyny k platbě. Číslo objednávky je variabilním symbolem pro platbu a na základě variabilního symbolu dochází k automatickému párování plateb v našem systému, snažte se prosím uvést do variabilního symbolu (VS) správné číslo objednávky.
 2. Po přijetí platby na náš účet dojde k expedici vaší objednávky. Číslo účtu a důležité pokyny pro platbu naleznete níže:

  Číslo bankovního účtu: 2501822001/2010

  IBAN: CZ1920100000002501822001

  Variabilní symbol = Číslo vaší objednávky

Platba kartou

 1. Ihned po zvolení možnosti “Online kartou” budete přesměrováni do platební brány, ve které rovnou zaplatíte. Způsob platby je zabezpečen (certifikací) a ověřován (3D Secure) platební branou Stripe.

Platba složenkou

 1. Osobně na kterékoliv pobočce České pošty zaplatíte poštovní složenkou typu A.